Türkiye’nin en çok tercih edilen binek otomobil markası Renault, ticari ürün gamını da güçlendirmeye devam ediyor.

YENİ RENAULT TRAFIC AİLESİ TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU

Yenilenen Renault Trafic, farklı kullanım gereksinimlerine hitap eden tüm versiyonlarıyla Türkiye’de satışa sunuldu. Panelvan ve Combi 5+1’de sunulan düz vites versiyonların yanı sıra; Trafic Combi 5+1 ve Trafic Combi 8+1’de sunulan otomatik vites seçenekleri, pazardaki artan otomatik vites talebine cevap vererek Renault’nun ticari araç pazarındaki iddiasını artıracak.

 

Yeni Renault Trafic ailesi, önceki nesillerine kıyasla tepeden tırnağa daha modern bir görünüm kazandı. Farklı ihtiyaçlara yönelik versiyonlarıyla sınıfına yön veren model; güçlü görünüme sahip yeni dış tasarımı, geniş taşıma kapasitesi, optimize iç mekan ve gelişmiş güvenlik özellikleriyle 421.000 TL’den başlayan lansmana özel fiyatlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

 

Renault’nun ticari araç ailesinin yenilenen üyeleri lansmana özel fiyatlarının yanı sıra 100 bin TL’ye 12 ay 0,99 faiz fırsatıyla pazara iddialı bir giriş yapıyor.

 

Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş:

“Türkiye’nin en çok tercih edilen binek otomobil markası Renault olarak, bu gücümüzü hafif ticari araç pazarına da yansıtmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hafif ticari araç pazarı 2022 birinci çeyrek sonuçları itibariyle toplam pazardan yüzde 23 pay alıyor. Medium Van segmenti ise, yüzde 4,2’si Panelvan, yüzde 2,4’ü Combi olmak üzere hafif ticari araç pazarında toplamda yüzde 6,6’lık bir ağırlığa sahip. Ayrıca ticari araç pazarı içerisinde yüzde 4,9’luk bir paya sahip olan minibüs segmentinin yaklaşık üçte biri 8+1 combi/minibüslerden oluşuyor. Her geçen gün ilginin artmaya devam ettiği medium van segmentinde Renault’nun verimli, şık, her işe ve kullanım amacına uyum sağlayabilen versiyonlarla üretilen Yeni Trafic Combi 5+1, Combi 8+1 ve Panelvan versiyonları kolay yüklemeye uygun yapıları, üstün yükleme kapasiteleri, segmentinin en iddialı saklama alanları, konforlu iç mekanları, akıllı kokpitleri ve ileri sürüş destek sistemleriyle her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Renault Ticari ailesinin yenilenmiş üyelerinin sınıfında iddialı modüler tasarım özellikleriyle hem iş hem de özel kullanımda işlevselliği en üst seviyeye taşıyarak pazardaki en iyi seçeneklerden olacağına inanıyoruz. Geçtiğimiz Eylül ayında Türkiye pazarına sunduğumuz Yeni Express’in ardından Yeni Trafic modelinin de yenilenmesi, ürün gamına eklenen otomatik vitesli ve 8+1 koltuklu versiyonlarıyla ticari araç pazarındaki iddiamızı daha da yukarılara taşımak istiyoruz.”

Dış tasarımda daha fazla detay ve enerji

Daha zarif ve dikkat çekici olan yeni Trafic ailesinin ön bölümü, hem ticari hem de bireysel müşterilere hitap edecek şekilde tamamen yeniden tasarlandı. Tamamen LED farlar ile sunulan yeni Trafic, C şeklinde ışık imzası içeren gündüz farları, yeni renkleri ve aksesuarlarıyla daha modern bir görünüm sunuyor.

 

Trafic ailesi, oluklu yatay motor kapağı ve dikey ön ızgarasıyla daha dinamik ve güçlü bir görünüm sergiliyor.

Yeni Trafic’in farları yeni tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çekiyor. Tamamen LED olarak sunulan yeni farlar standart olarak otomatik yanma özelliğiyle donatılıyor. Ayrıca C-şeklinde tasarlanan gündüz sürüş farları marka aidiyetini vurguluyor.

 

Yeni Trafic; Bulut Mavi ve Carmen Kırmızı olmak üzere iki yeni gövde rengiyle sunuluyor. Bunun dışında Beyaz, Duman Gri, Arsenik Gri, Gri Füme ve Gece Siyah renkleri ile tercih edilebiliyor.

 

16” jantlar ve yeni jant kapakları standart sunulurken, versiyona bağlı olarak Gümüş Gri 17″ alüminyum alaşım jantlar da opsiyonel alınabiliyor.

 

Geniş, ergonomik ve modern bir iç mekan

Yeni Renault Trafic ailesi yenilenen kabin içi özellikleriyle hem iş hem de günlük kullanım ihtiyaçlarına cevap verirken, döşeme ve malzeme kalitesindeki belirgin artışla da dikkat çekiyor. Özellikle Combi 8+1 versiyonunda sunulan donanımlar ve kullanılan malzeme kalitesi binek otomobilleri aratmıyor.

 

Genişlik ve ferahlık hissini arttıran yeni konsol, üzerine yerleştirilen dijital gösterge paneli ile sürüş konforuna katkı sağlıyor. Tamamen yeni bir tasarımla daha büyük ve daha görünür kadranlara sahip olan yeni Trafic’te, versiyona bağlı olarak 4,2” renkli dijital gösterge paneli de sunuluyor. Standart olarak sunulan hız ayar ve sınırlayıcı kumandaları direksiyona entegre edilirken, görsel konfor için de uyarı lambaları yeniden düzenlendi. Ayrıca çok daha ergonomik bir kullanım için piyano tuş takımı da ön konsolun orta bölümünde standart olarak sunuluyor.

 

Renault Trafic Panelvan zekice tasarlanan çözümleriyle profesyonel müşteriler için olmazsa olmaz bir ticari araca dönüşüyor ve sunduğu mobil ofis özelliği ile fark yaratıyor. Katlanabilir ön yolcu koltuğu not defteri yerleştirme alanı ile bir ofis masası ya da öğle tatillerinde bir yemek masası olarak kullanılabiliyor.

 

Gelişmiş teknoloji ve bağlanabilirlik

Yeni Trafic ailesi, Standart R&Go radyonun yanı sıra opsiyonel olarak alınabilen Renault Easy Link 8” dokunmatik multimedya sistemi ve Apple CarPlay ile ticari araçlardaki bağlanabilirliği yeni bir seviyeye çıkarıyor. Ayrıca opsiyonel olarak tercih edilebilen 15W gücündeki kablosuz şarj cihazı, USB girişleri ve 12V şarj soketi ile konforlu bir yolculuk deneyimi sunuluyor.

 

Yeni Trafic, versiyona bağlı olarak eller serbest Renault Kart teknolojisi ile donatılıyor. Bu teknoloji sürücü yaklaştığında araca dokunmadan kilidin otomatik olarak açılmasını sağlarken, uzaklaştığında ise tamamen kilitlenmesini sağlıyor. Konforu önemli oranda artıran bu sistem, aynı zamanda güvenlik ihtiyaçlarına da cevap veriyor ve günlük sürüş deneyimine katkı sağlıyor.

 

Daha fazla güvenlik için ileri sürüş destek sistemleri

Yeni Trafic, versiyona bağlı olarak sunulan sürüş destek paketi ile adaptive cruise control, aktif acil fren destek sistemi, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi, otomatik uzun-kısa far teknolojisi ve trafik işaretleri tanıma sistemi olmak üzere yeni nesil sürüş destek sistemleriyle, gelişmiş sürüş güvenliği ve konforu sunuyor. Ayrıca Trafic Combi versiyonlarının tamamında yolcu hava yastığı standart olarak sunuluyor.

 

Versiyona bağlı olarak 360 derece park asistanı, geri görüş kamerası gibi opsiyonel özellikler de Yeni Trafic’te güvenliği üst seviyeye çıkarıyor.

 

 

Geniş yük ve yolcu taşıma kapasitesi

Yeni Renault Trafic Panelvan, DNA’sını korurken daha da geliştirilmiş pratik özelliklerle donatılıyor. 5,480 mm gövde uzunluğu ve 1.967 mm gövde yüksekliği ile sunulan Panelvan versiyonu, 6 metreküp yükleme hacmiyle tüketicilerle buluşuyor. Segmentinin en iyi yerden yükleme uzunluğuna sahip olan modeli olan yeni Trafic Panelvan tam 4,15 m’ye kadar yükleme yapılmasına olanak sağlıyor.

 

Yeni Trafic Combi 5+1 versiyonu hem iş hem de günlük ihtiyaçları gidermek amacıyla kullanılabiliyor. Üç kişinin konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sağlayan ikinci sıra koltuklar, yükleme alanına geçişi kolaylaştıran katlanabilme özelliği ile sunuluyor. 4 metreküp yükleme alanı da sunan Yeni Trafic Combi manuel vites versiyonunun yanı sıra ürün gamına yeni eklenen otomatik vites seçeneğiyle de sürüş konforunu artırıyor.

 

Ticari araç pazarı içerisinde yüzde 4,9’luk bir paya sahip olan minibüs segmentinin yaklaşık 3’te 1’i 8+1 Minibüs ve Combi’lerden oluşuyor. Pazar gereksinimlerine son derece uygun olarak lanse edilen Trafic Combi 8+1 versiyonu, yolcu taşıma amacının yanı sıra aile seyahatleri için de ideal bir yolcu konforu ve bagaj alanı sunuyor. Yeni Trafic Combi 8+1 versiyonu 5480 mm uzunluğu sayesinde 1,8 metreküp bagaj alanından ödün vermeden, sürücü dahil dokuz kişiye kadar yolcu ağırlayabiliyor. Şık tasarımı, modüler yapısı, araç içi konforu ve otomatik şanzımanı ile bireysel ve ticari kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

 

Ön bölümde versiyona bağlı olarak 80,6 litreye kadar depolama kapasitesi sunulan yeni Trafic Combi daha iyi bir saklama alanı dağılımı ile optimize edildi. Bir tanesi sürücünün önünde, diğeri ön konsolun orta bölümünde olmak üzere iki yeni eşya gözü bulunuyor. Bu bölmeler versiyona göre kapaklı ya da kapaksız olarak sunulurken, sırasıyla 0,8 litre ve 3 litre saklama alanına sahipler. Yeni Trafic Combi, sürücü ve ön yolcu kapılarında da toplamda 14,6 litre eşya saklama alanına sahip.

 

Güçlü ve verimli motor & şanzıman seçenekleri

Yeni Trafic ailesi, 2.0 litrelik Blue dCi motor seçeneğiyle tüketicilerle buluşuyor. Stop & Start teknolojisi ile donatılan motorlar, Euro 6D FULL normunu karşılıyor. Ayrıca “Vites Değiştirme Göstergesi”, vites değiştirmek için en doğru zamanın ne zaman olduğunu sürücüye bildiriyor ve böylece yakıtta ekstra tasarruf yapılması sağlanabiliyor. Combi 5+1 ve Combi 8+1 versiyonlarında EDC şanzıman seçeneğiyle sahip olunabilen Yeni Trafic, versiyona göre 150 ve 170 bg’lik güç sunuyor. Türkiye pazarındaki motor ve şanzıman kombinasyonları şu şekilde;

 

  • Yeni Trafic Panelvan: 2.0 Blue dCi 150 bg
  • Yeni Trafic Combi 5+1: 2.0 Blue dCi 150 bg
  • Yeni Trafic Combi 5+1 EDC: 2.0 Blue dCi EDC 170 bg
  • Yeni Trafic Combi 8+1 EDC: 2.0 Blue dCi EDC 170 bg

 

 

Fiyatlar

ModelVersiyonListe

Fiyatı

Lansmana Özel

Kampanyalı Fiyat

Yeni Trafic Panelvan2.0 Blue dCi 150 bg431.000,00 TL421.000,00 TL
Yeni Trafic Combi 5+12.0 Blue dCi 150 bg497.000,00 TL486.000,00 TL
Yeni Trafic Combi 5+1 EDC2.0 Blue dCi EDC 170 bg552.000,00 TL539.000,00 TL
Yeni Trafic Combi 8+1 EDC2.0 Blue dCi EDC 170 bg595.000,00 TL580.000,00 TL

 

 

 

Bilgi için:

MAİS İletişim Direktörlüğü

Hakan Orhan / Kurumsal İletişim Sorumlusu /  hakan.orhan@renault.com.tr

Aslıhan Güzeller Sönmez / Kurumsal İletişim Sorumlusu / aslihan.guzeller@renault.com.tr

Özlem Kılıçkaya / İletişim Direktörü / ozlem.kilickaya@renault.com.tr

www.medyarenault.com

 

 

 

Yeni Trafic Combi Ekipman ve Teknik Özellikler

 

 

TRAFIC COMBI

2.0 Blue dCi

150 bg

2.0 Blue dCi

170 bg EDC

2.0 Blue dCi

170 bg EDC

Combi 5+1 6m3

Grand

Confort

Combi 5+1 6m3

Grand

Confort

Combi 8+1

6 m3

Grand

Confort

GÜVENLİK
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)SSS
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)SSS
Elektronik Denge Programı (ESP)SSS
Yokuş Kalkış Destek SistemiSSS
Yol Tutuş Desteği (Extended Grip)SSS
Sürücü hava yastığıSSS
Ön yolcu hava yastığıSSS
Ön gergili ve güç limitörlü ön emniyet kemerleriSSS
Ön ve arka disk frenlerSSS
Geri görüş kamerası*OOO
Arka park sensörüOOO
Kör nokta uyarı sistemi*O
Otomatik katlanır yan aynalar*O
360° park sensörleri*O
ImmobilizerSSS
İÇ EKİPMANLAR
Önden Üflemeli Manuel KlimaSSS
Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalarSSS
Elektrikli ön camlar (sürücü tarafı tek dokunuşla açılan)SSS
2. sıra açılır camlarSSS
Uzaktan kumandalı merkezi kilitSSS
Yol bilgisayarıSSS
Eco Mode fonksiyonuSSS
Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control)SSS
Otomatik yanan farlar & yağmur sensörüSSS
Yükseklik ve derinlik ayarlı, hidrolik takviyeli direksiyonSSS
Aydınlatmalı kapalı torpido gözüSSS
Yük sabitleme halkalarıSSS
Taban kaplamasıSSS
Tavan kaplamasıSSS
Kokpitte krom detaylarS
Yükseklik ve bel destek ayarlı, kol dayamalı sürücü koltuğuSSS
İki kişilik ön yolcu koltuğuSSS
2. sıra banket tipi katlanabilir koltuk (3 kişilik)SS
2. sıra koltuk (3 kişilik)SSS
3. sıra koltuk (3 kişilik)S
Kompo siyah kumaş koltuk döşemeSS
Java Premium siyah kumaş koltuk döşemeS
12V şarj girişiSSS
Kablosuz şarj cihazıOOO
MULTİMEDYA
USB ve Bluetooth Bağlantılı Radyo SistemiSSS
Easylink 8″ Dokunmatik Ekran, Bluetooth ve USB bağlantısı, Apple CarPlayOOO
DIŞ EKİPMANLAR
Ön sis farlarıSSS
C-Şeklinde led gündüz farlarıSSS
Full led farlarSSS
Renkli camlarSS
Karartılmış yan ve arka camlarS
Isıtmalı arka cam ve sileceklerSSS
Sağ sürgülü kapıSSS
Yukarı açılır camlı arka kapıSSS
Darbe emici yan çıtalarSSS
Siyah plastik yan aynalarSS
Gövde rengi yan aynalarS
Krom detaylı ön ızgaraS
16” çelik jantlar ve tam boy jant kapaklarıSSS
Gümüş Gri 17″ Alüminyum Alaşım JantO
Lastik basınç sistemiS
Yedek LastikSSS
Metalik renkOOO
OPSİYON PAKETİ
Sürüş destek paketiO

*Bu ekipman farklı bir ekipman ya da ekipmanlar ile alınmalıdır.

 

Sürüş destek paketi

–         Aktif Acil Fren Destek Sistemi

–         Adaptive Cruise Control

–         Şerit Takip Sistemi

–         Kör Nokta Uyarı Sistemi

–         Uzun Kısa Far Teknolojisi

–         Trafic İşaretleri Tanıma Sistemi

 

Sürüş destek paketi ile alınması zorunlu opsiyonlar

–         Easylink 8” Dokunmatik Multimedya Sistemi

–         360* Park Sensörleri

–         Otomatik Katlanır Yan Aynalar

–         Geri Görüş Kamerası

–         Eller Serbest Renault Kart

 

 

Motorlar

 

 

TRAFIC COMBI

2.0 Blue dCi

150 bg

2.0 Blue dCi

170 bg EDC

2.0 Blue dCi

170 bg EDC

Combi 5+1

6m3

Grand

Confort

Combi 5+1

6m3

Grand

Confort

Combi 8+1

6 m3

Grand

Confort

MOTOR TİPİ
Silindir hacmi (cm3)1.9971.9971.997
Çap x Strok (mm)85×8885×8885×88
Silindir adedi444
Subap adedi161616
Maksimum güç (bg)150170170
Maksimum güç devri (dev/dak)3.5003.5003.500
Maksimum tork (Nm)350380380
Maksimum tork devri (dev/dak)1.5001.5001.500
Yakıt tipiDizelDizelDizel
Emisyon normuEuro6dfullEuro6dfullEuro6dfull
Enjeksiyon tipiCommon RailCommon RailCommon Rail
AdBlueVarVarVar
 

Turbo

Değişken Geometrili TurboDeğişken Geometrili TurboDeğişken Geometrili Turbo
Stop & StartVarVarVar
AKTARMA ORGANLARI
Vites tipiManuelOtomatikOtomatik
Vites sayısı6 ileri6 ileri6 ileri
Çekiş tipiÖnden çekişÖnden çekişÖnden çekiş
PERFORMANS
Maximum hız (km/s)178185186
0 – 100 km/s hızlanma (sn)13,611,610,6
DİREKSİYON
İki kaldırım arası dönüş çapı (m)13,8013,8013,80
İki duvar arası dönüş çapı (m)14,3014,3014,30
TÜKETİM DEĞERLERİ
Yakıt deposu (l)808080
AdBlue deposu (l)24,724,724,7
 Ortalama CO2 salımı (g/km) – WLTP187195191
Yakıt tüketimi (I/100km) WLTP7,17,47,3
AĞIRLIKLAR
Boş Ağırlık (kg)2.0372.0372.151
Azami yüklü ağırlık (kg)3.0003.0003.070
İstiap haddi (kg)1.1251.125
Yolcu adedi (sürücü dahil)669
ÖLÇÜLER
Toplam uzunluk (mm)5.4805.4805.480
Dingil mesafesi (mm)3.4983.4983.498
Toplam genişlik (aynalar hariç/dahil) (mm)1.956 / 2.2831.956 / 2.2831.956 / 2.283
Toplam yükseklik (yüksüz halde) (mm)1.9741.9741.974
Aks mesafesi (mm)3.4983.4983.498
Ön dingil uzantısı (mm)1.0141.0141.014
Arka dingil uzantısı (mm)968968968
Yük bölümü kullanılabilir zemin uzunluğu (mm)2.0502.0501.136
Yük bölümü faydalı genişliği (mm)1.6621.6621.662
Yük bölümü çamurluk arası genişlik (mm)1.2681.2681.268
Faydalı yükseklik (mm)1.3691.3691.369
Sürgülü yan kapı genişliği (mm)1.0301.0301.030
Sürgülü yan kapı giriş yüksekliği (mm)1.2841.2841.284
Tekerlek kemerleri arasındaki genişlik (mm)1.2681.2681.268
Arka kapı Zeminden 70 mm yükseklikte giriş genişliği (mm)1.3911.3911.391
Arka kapı yükleme eşiği (mm)552552552
Yerden yükseklik (mm)190190190
Arka kapı yüksekliği (mm)1.2951.2951.295
Faydalı hacim (m3)4,04,01,8
YÜRÜYEN AKSAM
Lastik ebatları215/65 R16215/65 R16215/65 R16
  
Opsiyon 17″
215/60 R17

 

 

 

Yeni Trafic Panelvan Ekipman ve Teknik Özellikler

 

 

TRAFIC PANELVAN

2.0 Blue dCi 150 bg
Panelvan

6m3

Grand

Confort

GÜVENLİK
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)S
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)S
Elektronik Denge Programı (ESP)S
Yokuş Kalkış Destek SistemiS
Yol Tutuş Desteği (Extended Grip)S
Sürücü hava yastığıS
Ön gergili ve güç limitörlü ön emniyet kemerleriS
Ön ve arka disk frenlerS
Geri görüş kamerası*O
Arka park sensörüO
ImmobilizerS
İÇ EKİPMANLAR
Önden Üflemeli Manuel KlimaS
Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalarS
Elektrikli ön camlarS
Uzaktan kumandalı merkezi kilitS
Yol bilgisayarıS
Eco Mode fonksiyonuS
Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control)S
Otomatik yanan farlar & yağmur sensörüS
Yükseklik ve derinlik ayarlı, hidrolik takviyeli direksiyonS
Aydınlatmalı kapalı torpido gözüS
Camlı ve kapaklı ara bölmeS
Yük sabitleme halkalarıS
Yükseklik ve bel destek ayarlı, kol dayamalı sürücü koltuğuS
İki kişilik ön yolcu koltuğuS
Yolcu koltuğu altında yükleme kapaklarıS
Masaya dönüşebilen ön yolcu koltuğuS
Kompo siyah kumaş koltuk döşemeS
12V şarj girişiS
Kablosuz şarj cihazıO
MULTİMEDYA
USB ve Bluetooth Bağlantılı Radyo SistemiS
Easylink 8″ Dokunmatik Ekran, Bluetooth ve USB bağlantısı, Apple CarPlayO
Yükleme alanı 12v şarj giriş ünitesiS
DIŞ EKİPMANLAR
Ön sis farlarıS
C-Şeklinde led gündüz farlarıS
Full led farlarS
Renkli camlarS
Sağ sürgülü kapıS
180° açılır kanatlı arka kapılarS
Darbe emici yan çıtalarS
Siyah plastik yan aynalarS
16″ siyah Renault logolu entegre jantS
16” çelik jantlar ve tam boy jant kapaklarıO
Yedek LastikS
Metalik renkO

*Bu ekipman farklı bir ekipman ya da ekipmanlar ile alınmalıdır.

 

 

Motor

 

TRAFIC PANELVAN

2.0 Blue dCi 150 bg
Panelvan 6m3 Grand Confort
MOTOR TİPİ
Silindir hacmi (cm3)1.997
Çap x Strok (mm)85×88
Silindir adedi4
Subap adedi16
Maksimum güç (bg)150
Maksimum güç devri (dev/dak)3.500
Maksimum tork (Nm)350
Maksimum tork devri (dev/dak)1.500
Yakıt tipiDizel
Emisyon normuEuro6dfull
Enjeksiyon tipiCommon Rail
AdBlueVar
 

Turbo

Değişken Geometrili Turbo
Stop & StartVar
AKTARMA ORGANLARI
Vites tipiManuel
Vites sayısı6 ileri
Çekiş tipiÖnden çekiş
PERFORMANS
Maximum hız (km/s)178
0 – 100 km/s hızlanma (sn)13,6
DİREKSİYON
İki kaldırım arası dönüş çapı (m)13,17
İki duvar arası dönüş çapı (m)13,73
TÜKETİM DEĞERLERİ
Yakıt deposu (l)80
AdBlue deposu (l)24,7
Ortalama CO2 salımı (g/km) – WLTP186
Yakıt tüketimi (I/100km) – WLTP7,1
AĞIRLIKLAR
Boş Ağırlık (kg)1.899
Azami yüklü ağırlık (kg)3.070
İstiap haddi (kg)1.250
Yolcu adedi (sürücü dahil)3
ÖLÇÜLER
Toplam uzunluk (mm)5.480
Dingil mesafesi (mm)3.498
Toplam genişlik (aynalar hariç/dahil) (mm)1.956 / 2.283
Toplam yükseklik (yüksüz halde) (mm)1.967
Aks mesafesi (mm)3.498
Ön dingil uzantısı (mm)1014
Arka dingil uzantısı (mm)968
Yük bölümü kullanılabilir zemin uzunluğu (mm)4.150
Yerden 400 mm yükleme uzunluğu (mm)2.937
Yerden 1000 mm yükleme uzunluğu (mm)2.650
Yük bölümü faydalı genişliği (mm)1.662
Yük bölümü çamurluk arası genişlik (mm)1.268
Faydalı yükseklik (mm)1.387
Sürgülü yan kapı genişliği (mm)1.030
Sürgülü yan kapı giriş yüksekliği (mm)1.284
Tekerlek kemerleri arasındaki genişlik (mm)1.268
Arka kapı Zeminden 70 mm yükseklikte giriş genişliği (mm)1.391
Arka kapı yükleme eşiği (mm)552
Yerden yükseklik (mm)160
Arka kapı yüksekliği (mm)1.320
Faydalı hacim (m3)6,0
YÜRÜYEN AKSAM
Lastik ebatları215/65 R16