Twizy ailesi, yük taşımak için tasarlanan yepyeni bir versiyon olan Twizy Cargo ile genişliyor. Geniş bagaj ve bagaj kapısı arka kısmın dikkat çekici unsurları arasında. Twizy Cargo, elektrik motorlu hafif ticari araçlara akıllı ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor.


Twizy Cargo:

  • Arka koltukların yerine gelen 180 lt. / 75 kg kapasiteli bir bagaj
  • Kilitli kapı kullanarak arkadan yükleme imkanı
  • Twizy Cargo 45 versiyonu 8,080€ (KDV dahil), Twizy Cargo ise 8,780€’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Twizy Cargo: Ticari Kullanıma Yönelik Bir Twizy!

Avrupa’nın en çok satan elektrik motorlu aracı olan Twizy her zamanki gibi yine bütün bakışları üzerinde topluyor. Aracın sahip olduğu özellikler hafif ticari araç kullanıcıları tarafından çok benimsendi; Twizy müşterilerinin %60’ı şirketler. Kullanımı çok rahat ve kolay olan Twizy, sıfır bakım maliyetiyle ticari araç kullanıcıları için en ideal ortak.

Yepyeni bir Twizy…

Twizy Cargo, Renault Tech tarafından Renault Sport Technologies ile ortaklaşa çalışma sonucu ortaya çıkan Twizy Cargo %100 pratik bir araç. Araç, 90° açılabilen arka kapısı ile erişilen 180 lt. (75 kg) kapasiteli su geçirmez bagaj gibi müthiş bir avantaj sunuyor. Twizy’nin Cargo versiyonu, arka yolcu koltuğunu kaldırarak elde edildi. Bu versiyonda da ön koltuk hareket edebiliyor ve ön kapıda, kontak anahtarı ile çalışan bir kilitleme sistemi mevcut.

Benzersiz şehir otomobili olan Twizy, hafif ticari modele dönüşen versiyonu Twizy Cargo ile kurye, kargo firmalarını hedefliyor. Twizy Cargo da kişiselleştirilme özelliğine sahip.

Bu kompakt araç, güvenlik açısından da alışılagelmiş bir otomobilin tüm özelliklerini taşıyor: koruyucu bir kabin, 4 noktalı emniyet kemeri ve hava yastığı.

Marifetli bagaj

Twizy Cargo, Renault tarafından dönüştürülen bir araç olduğu için müşteriler KDV’yi satın alma fiyatından düşebilir ve pilini kiralayabilir (aylık 50’dan € başlayan fiyatlarla. Bu, şirketler için çok avantajlı bir fırsat. Müşteriler aynı zamanda diğer Twizy versiyonları ile aynı garanti şartlarından yararlanabiliyor (otomobil için iki yıl sınırsız kilometre; güç aktarma organları için üç yıl).

Akıllı Twizy Cargo her yere park edebilme özelliğinin yanı sıra temiz, kolay ve ekonomik teslimatlar için gereken her özelliğe sahip.

Teknik Özellikler

TWIZY CARGO 45 LIFE 
MA L6e
TWIZY CARGO LIFE
MB L7e
TipHafif dört tekerlekli, 45 km/s ile sınırlıAğır dört tekerlekli, 80 km/s ile sınırlı
Motor%100 elektrik motorlu
Onaylı menzil120 km (şehir içi ECE-15)100 km (şehir içi ECE-15)
Güç5 bg17 bg
Gerçek menzilEko sürüşte yaklaşık 80 km ve aşırı kullanım koşullarında 50 km
Araç boyutları U x G x Y2 338 x 1 237 x 1 454 mm
Bagaj boyutları550 mm (d) x 500 mm (u) x 950 mm (y)
Bagaj kapasitesi180 lt
Maksimum yük75 kg
Yüksüz ağırlık347 kg375 kg
Boş ağırlık446 kg474 kg
Yer sayısı1
KDV dâhil fiyatlar€8,080€8,780
KDV hariç fiyatlar€6,750€7,350

* KDV hariç 6,750€’dan (Cargo 45) ve KDV hariç 7,350€’dan başlayan fiyatlar (Cargo)

Renault TECH hakkında

Renault TECH 25 yıldan uzun bir süredir hem özel hem de ticari müşterilerin gereksinimlerini karşılamak üzere Renault Grubu’nun kalite standartlarına uyarak hizmetler sunuyor ve araçlar tasarlıyor ve dönüştürülmüş araçların pazarlamalarını gerçekleştiriyor.

Renault Tech, %100 Renault birimi olup, Renault Sport Technologies’in bir parçasıdır. Adaptasyon ve dönüştürme işinde uzman olan bu birim, farklı araç tipleri üzerinde çalışıyor: Hafif ticari araçlar, binek otomobiller, filolar ve hareket kabiliyeti kısıtlı insanların taşınması.