Oyak Renault KoşuyOR Grubu iyilik peşinde koşmaya devam ediyor. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nın birbirinden değerli sosyal yardım projeleri için koşarak, bu projelere yardım toplayan koşucular son olarak 6 Mart tarihinde gerçekleştirilen Runatolia maratonundaydı.
Oyak Renault KoşuyOR ikinci kez katıldığı Runatolia maratonunun start çizgisinde yüksek katılımcı sayısıyla yine tüm dikkatleri üzerine topladı. 64 koşucudan oluşan grup, ağırlıklı olarak 10 Km ve Yarı Maraton (21 km) kategorilerinde boy gösterirken, Oyak Renault’nun tek maraton (42 km) koşucusu Emre Mollaahmetoğlu ise yarışı kategorisinde 22. sırada bitirerek şirket çalışanlarını gururlandırdı. Maratona katılan koşucular Adım Adım Platformu ile birlikte Buğday Derneği, Anne Çocuk Eğitim Vakfı, Koruncuk Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ve AKUT Arama Kurtarma Derneği’nin projelerine yardım toplamak için koşarak, örnek bir sosyal sorumluluk gönüllülüğü gerçekleştirdiler.

Oyak Renault İyilik Peşinde Koşuyor!

Markanın yeni maceraperest sloganı “Passion For Life” adı altında tutkularının peşinden koşan Grup, 2013 yılından beri Türkiye ve dünya çapında 13 farklı maraton ve yarışta, 740 kez Oyak Renault formasıyla start aldı.